Kurs cykliczny

Kurs cykliczny jest kursem rozczłonkowanym na 3h spotkania, powtarzające się w regularnych odstępach czasu. Aby przejść przez wszystkie 17 zasad wedyjskich potrzeba minimum 30h zajęć. Cykliczny tryb kursu może być idealnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na tryb weekendowy czy ciągły lub też chcą zobaczyć jak wyglądają warsztaty Vedic Art zanim w pełni się w nich zanurzą.

Aktualnie warsztaty odbywają się w wybrane piątki w Domu Dźwięku w Poznaniu, w godzinach od 18:00 do 21:00 (zajęcia startowe wyjątkowo do 21:30). Na zajęcia STARTOWE zapraszam osoby, które zaczynają kurs zupełnie od początku (zarówno I jak i II stopnia). Na zajęcia KONTYNUACYJNE zapraszam wszystkich po zrealizowaniu zajęć startowych (lub kontynuujących kurs od przynajmniej 5 zasady Vedic Art).

Jednorazowy koszt zajęć (3h) wynosi:

90 zł – na warsztaty przynosisz własne farby
100 zł – możesz korzystać z farb udostępnionych podczas warsztatów

Pozostałe materiały i przybory są zapewnione. Uczestnicy malują na kartkach papieru lub/i zagruntowanych kartonach (zawarte w cenie zajęć). Płótno można dodatkowo zakupić podczas warsztatów. Do użytku udostępnione są też sztalugi, zarówno stojące jak i stołowe.

Na kursie nieuniknione są plamy z farb, dlatego warto ubrać się w coś, co je chętnie przyjmie.

Liczba miejsc jest ograniczona. Miejsce gwarantuje wpłata zaliczki 20 zł. Dane do przelewu wysłane zostaną mailem po zgłoszeniu się na kurs.

Najbliższe terminy:

11.06.2021 kontynuacyjne
25.06.2021 startowe

Promocja na kursy Vedic Art we Wronkach
Aktualnie w cenę kursu wliczone jest zakwaterowanie. Promocja obejmuje tylko warsztaty we Wronkach.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup