casa blanka rozwój świadomości poprzez malowanie

Kurs Vedic Art we Wronkach

Warsztaty prowadzone są w kameralnej grupie 2-3 osób. W tym miejscu jest też możliwość odbycia kursu w trybie indywidualnym w tej samej cenie i w dogodnym dla siebie terminie (po wcześniejszym uzgodnieniu).

Zajęcia odbywają się w prywatnym domu z ogródkiem we Wronkach (ok. 50 km od centrum Poznania). W tym samym miejscu uczestnicy mają zapewniony nocleg i wyżywienie. Jest możliwość darmowego transportu z dworca kolejowego dla osób dojeżdżających pociągiem.

PROGRAM Zajęć

I DZIEŃ – rozpoczęcie kursu o godzinie 10:00, zajęcia do 18:00 (z przerwą na obiad)
II DZIEŃ – zajęcia od 10:00 do 18:00 (z przerwą na obiad)
III DZIEŃ – jak wyżej
IV DZIEŃ – zajęcia od 10:00, zakończenie kursu o 18:00

Osoby, które chciałyby przyjechać dzień wcześniej lub/i przedłużyć swój pobyt o kolejną noc wystarczy, że poinformują o tym fakcie zgłaszając się na kurs.

CENNIK

KURS I  i II STOPNIA

cena dotyczy pełnego kursu
(wszystkie 17 zasad)
bez materiałów malarskich
aktualnie w cenę wliczony jest pobyt

DOROŚLI
990 zł

MŁODZIEŻ SZKOLNA i STUDENCI
oraz EMERYCI
790 zł

zaliczka wpisowa 150 zł

ZAKWATEROWANIE

POKÓJ GOŚCINNY
15 zł/dzień

do wyboru:
łóżko pojedyncze
łóżko dwuosobowe

KAWALERKA
30 zł/dzień

łóżko dwuosobowe
aneks kuchenny
prywatna łazienka

Obejrzyj galerię, by zobaczyć jak wygląda zakwaterowanie

WYŻYWIENIE

ŚNIADANIA
serwowane w domu
darmowe

OBIADY I KOLACJE

w pobliskich restauracjach
smacznie, tanio i z opcją wegetariańską (ceny zgodnie z kartą dań wybranego miejsca)
lub
przygotowane w domu
wegańsko-wegetariańskie
(zrzutka na produkty)

MATERIAŁY MALARSKIE

Na każdy kurs potrzebne są następujące materiały malarskie:

  1. Komplet farb akrylowych w dowolnych kolorach, najlepiej o pojemności min. 100 ml. W przypadku jasnych kolorów warto zaopatrzyć się w farby zawierające więcej pigmentu, by oszczędzić sobie frustracji na wypadek kiepskiego krycia.
  2. Podkłady do malowania10 sztuk (lub mniej jeśli nie zaczynasz kursu od pierwszej zasady – odezwij się po szczegóły) w różnorodnych rozmiarach. Mogą to być podobrazia (zagruntowane płótna naciągnięte na ramę, gotowe do zawieszenia na ścianę – najczęściej polecane), panele lub tablice malarskie albo po prostu samodzielnie zagruntowany sztywny podkład (np. na sklejce).
  3. Zestaw pędzli, paletki do mieszania farb oraz pojemniki na wodę udostępniam uczestnikom na miejscu, ale jeśli chcesz, możesz zabrać własne.
  4. Klej oraz materiały do tworzenia tekstur, takie jak brokat, cekiny, guziczki, koraliki, ryż, piasek, kamienie, suszone kwiatki, muszelki, tkaniny, sznurki, piórka, gąbki, serwetki, generalnie wszystko co przyjdzie Ci do głowy i masz pod ręką.
  5. Robocze ubranie, któremu plamy z farb niestraszne.

Na warsztatach uczestnicy mają możliwość malowania na sztalugach, które udostępniam. Dodatkowo na miejscu można dokupić podobrazia (ilość ograniczona).

Jest możliwość zamówienia gotowej wyprawki, która będzie czekać na Ciebie na miejscu. Zachęcam jednak do zakupów we własnym zakresie. Pójście do sklepu, zobaczenie asortymentu na własne oczy, poznanie materiałów poprzez dotyk, dobieranie rozmiarów podobrazi, pędzli, kolorów farb, itp. może być tak stymulujące, że już wtedy doświadczysz procesu tworzenia i potencjału jaki on za sobą niesie. Do Ciebie też będzie należał wybór, zgodny z tym, co wtedy poczujesz. Zlecając zamówienie wyprawki przeze mnie, odbierasz sobie możliwość tego intymnego spotkania ze samym sobą i swoimi pragnieniami podczas osobistych zakupów. W razie pytań lub problemów ze skompletowaniem materiałów służę pomocą.

Jeśli jednak wciąż chcesz zlecić mi to zadanie, proszę o kontakt.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w kursie, ale wyznaczone terminy Ci nie odpowiadają, czuj się swobodnie, by się ze mną skontaktować.
Na pewno coś razem zorganizujemy!