Kursy Vedic Art

Jestem uprawniona do prowadzenia kursów I i II stopnia (link). Realizuję je głównie w Poznaniu i we Wronkach, jednak chętnie prowadzę zajęcia w innych miejscach w Polsce. Oprócz wskazanych na stronie terminów mogę prowadzić warsztaty w dowolnym czasie i miejscu w ciągu roku (po uprzednim uzgodnieniu). Kursy odbywają się w grupie, ale możliwe jest też przeprowadzenie zajęć indywidualnie. Osoby zainteresowane wzięciem udziału lub zorganizowaniem kursów poza terminami wskazanymi na stronie zapraszam do kontaktu.

Kurs I stopnia jest kursem podstawowym i dedykowany jest osobom przechodzącym przez 17 zasad Vedic Art po raz pierwszy.

Kurs II stopnia jest kursem kontynuacyjnym, polegającym na ponownym przejściu przez 17 zasad Vedic Art oraz ich pogłębieniu. Każdy kto ukończył kursy I i II stopnia może starać się o uprawnienia nauczycielskie u wyspecjalizowanego w tym celu nauczyciela.

Osobom z ukończonym kursem II stopnia umożliwiam każde ponowne przejście przez 17 zasad pod moimi skrzydłami za 50% ceny lub po kosztach, w zależności od wydarzenia. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu.

Kurs ciągły jest pełnym kursem, podczas którego uczestnik przejdzie przez wszystkie 17 zasad. Całkowity czas trwania zajęć to przynajmniej 30h, rozłożonych na minimum 4 doby. Stopnie I i II są prowadzone równolegle, chyba że w jakimś wydarzeniu wskazano inaczej. Przejście przez wszystkie 17 zasad zostaje uwieńczone dyplomem.

Kurs weekendowy to połowa kursu ciągłego, trwająca 2 dni (sobota i niedziela). Aby poznać i przejść przez wszystkie 17 zasad Vedic Art należy wziąć udział w 2 wybranych weekendach. Stopnie I i II są prowadzone równolegle, chyba że w jakimś wydarzeniu wskazano inaczej. Zajęcia trwają ok. 8h dziennie z przerwą na obiad.

Kurs cykliczny jest kursem rozczłonkowanym na 3h spotkania, powtarzające się w regularnych odstępach czasu. Aby przejść przez wszystkie 17 zasad wedyjskich potrzeba minimum 10 zajęć. Stopnie I i II są prowadzone równolegle, chyba że w jakimś wydarzeniu wskazano inaczej.

curt kallman vedic art

Vedic Art nie uczy nikogo, jak malować. Nie. Vedic Art przypomina, jak malować.
I nie tylko przypomina jak można tworzyć sztukę. Od samego początku, kiedy poznajemy siedemnaście wedyjskich zasad sztuki, zaczynamy przypominać sobie całą historię życia. Skąd przychodzimy i dokąd idziemy.

Vedic Art zawiera w sobie mapę nawigacyjną. Użyj kompasu, który znajduje się w Twoim umyśle i znajdź drogę do miejsca pokoju w swoim sercu.
Wtedy – kiedy zanurzysz swój pędzel w świetle, przestrzeni i błogiej radości, namalujesz wieczność. Kiedy wnikniesz w swoje dzieło – w dialogu ze samym sobą – znajdziesz kod o tym, jak można żyć i jak dzieło sztuki może otworzyć drzwi do nieba na ziemi.

Curt Källman

Promocja na kursy Vedic Art we Wronkach
Aktualnie w cenę kursu wliczone jest zakwaterowanie. Promocja obejmuje tylko warsztaty we Wronkach.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup