casa blanka rozwój świadomości poprzez malowanie

Kursy Vedic Art

Jestem uprawniona do prowadzenia kursów I i II stopnia (link). Realizuję je głównie w Poznaniu i we Wronkach, jednak chętnie prowadzę zajęcia w innych miejscach w Polsce. Oprócz wskazanych na stronie terminów mogę prowadzić warsztaty w dowolnym czasie i miejscu w ciągu roku (po uprzednim uzgodnieniu). Kursy odbywają się w grupie, ale możliwe jest też przeprowadzenie zajęć indywidualnie. Osoby zainteresowane wzięciem udziału lub zorganizowaniem kursów poza terminami wskazanymi na stronie zapraszam do kontaktu.

Kurs I stopnia jest kursem podstawowym i dedykowany jest osobom przechodzącym przez 17 zasad Vedic Art po raz pierwszy. Ukończenie go upoważnia do brania udziału w większości innych kursów Vedic Art – więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach ogólnopolskiej https://vedicart.pl/ oraz międzynarodowej https://www.vedicart.com.

Kurs II stopnia jest kursem kontynuacyjnym, polegającym na ponownym przejściu przez 17 zasad Vedic Art oraz ich pogłębieniu. Każdy kto ukończył kursy I i II stopnia może starać się o uprawnienia nauczycielskie u wyspecjalizowanego w tym celu nauczyciela.

Osobom z ukończonymi kursami I i II stopnia umożliwiam każde ponowne przejście przez 17 zasad pod moimi skrzydłami w promocyjnej cenie. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu.

Kurs ciągły jest pełnym kursem, podczas którego uczestnik przejdzie przez wszystkie 17 zasad. Całkowity czas trwania zajęć to przynajmniej 30h, rozłożonych na minimum 4 doby. Stopnie I i II są prowadzone równolegle, chyba że w jakimś wydarzeniu wskazano inaczej. Przejście przez wszystkie 17 zasad zostaje uwieńczone dyplomem.

Przejdź dalej…

Kurs weekendowy to połowa kursu ciągłego, trwająca 2 dni (sobota i niedziela). Aby poznać i przejść przez wszystkie 17 zasad Vedic Art należy wziąć udział w 2 wybranych weekendach. Stopnie I i II są prowadzone równolegle, chyba że w jakimś wydarzeniu wskazano inaczej. Zajęcia trwają ok. 8h dziennie z przerwą na obiad.

Przejdź dalej…

Kurs cykliczny jest kursem rozczłonkowanym na 3h spotkania, powtarzające się w regularnych odstępach czasu. Aby przejść przez wszystkie 17 zasad wedyjskich potrzeba minimum 10 zajęć. Stopnie I i II są prowadzone równolegle, chyba że w jakimś wydarzeniu wskazano inaczej.

Przejdź dalej…

curt kallman vedic art

Vedic Art nie uczy nikogo, jak malować. Nie. Vedic Art przypomina, jak malować.
I nie tylko przypomina jak można tworzyć sztukę. Od samego początku, kiedy poznajemy siedemnaście wedyjskich zasad sztuki, zaczynamy przypominać sobie całą historię życia. Skąd przychodzimy i dokąd idziemy.

Vedic Art zawiera w sobie mapę nawigacyjną. Użyj kompasu, który znajduje się w Twoim umyśle i znajdź drogę do miejsca pokoju w swoim sercu.
Wtedy – kiedy zanurzysz swój pędzel w świetle, przestrzeni i błogiej radości, namalujesz wieczność. Kiedy wnikniesz w swoje dzieło – w dialogu ze samym sobą – znajdziesz kod o tym, jak można żyć i jak dzieło sztuki może otworzyć drzwi do nieba na ziemi.

Curt Källman

Promocja na kursy Vedic Art we Wronkach
Aktualnie w cenę kursu wliczone jest zakwaterowanie. Promocja obejmuje tylko warsztaty we Wronkach.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup