casa blanka rozwój świadomości poprzez malowanie

Kursy Vedic Art

Jestem uprawniona do prowadzenia kursów I i II stopnia (link). Realizuję je głównie w Poznaniu i we Wronkach, jednak chętnie prowadzę zajęcia w innych miejscach w Polsce. Oprócz wskazanych na stronie terminów mogę prowadzić warsztaty w dowolnym czasie i miejscu w ciągu roku (po uprzednim uzgodnieniu). Kursy odbywają się w grupie, ale możliwe jest też przeprowadzenie zajęć indywidualnie. Osoby zainteresowane wzięciem udziału lub zorganizowaniem kursów poza terminami wskazanymi na stronie zapraszam do kontaktu.

Kurs I stopnia jest kursem podstawowym i dedykowany jest osobom przechodzącym przez 17 zasad Vedic Art po raz pierwszy. Całkowity czas trwania takiego kursu to minimum 30h, rozłożonych w trybie ciągłym (min. 4 dni), weekendowym (2 weekendy) lub cyklicznym (spotkania po 3h). Przejście wszystkich 17 zasad zostaje uwieńczone dyplomem. Ukończenie kursu podstawowego upoważnia do brania udziału w większości innych kursów Vedic Art – więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach ogólnopolskiej https://vedicart.pl/ oraz międzynarodowej https://www.vedicart.com.

Kurs II stopnia jest kursem kontynuacyjnym, polegającym na ponownym przejściu przez 17 zasad Vedic Art oraz ich pogłębieniu. Prowadzę go równolegle z kursem I stopnia (jeśli jest inaczej to w opisie wydarzenia jest zawarta o tym informacja). Zwieńczeniem warsztatów jest otrzymanie przez uczestników dyplomów, potwierdzających ich udział w zajęciach. Każdy kto ukończył kursy podstawowy i kontynuacyjny może starać się o uprawnienia nauczycielskie u któregokolwiek wyspecjalizowanego w tym celu nauczyciela.

Osobom z ukończonymi kursami I i II stopnia umożliwiam każde ponowne przejście przez 17 zasad pod moimi skrzydłami w specjalnej cenie, obejmującej tylko koszty organizacyjne. Zainteresowanych zachęcam do kontaktu.

curt kallman

Vedic Art nie uczy nikogo, jak malować. Nie. Vedic Art przypomina, jak malować.
I nie tylko przypomina jak można tworzyć sztukę. Od samego początku, kiedy poznajemy siedemnaście wedyjskich zasad sztuki, zaczynamy przypominać sobie całą historię życia. Skąd przychodzimy i dokąd idziemy.

Vedic Art zawiera w sobie mapę nawigacyjną. Użyj kompasu, który znajduje się w Twoim umyśle i znajdź drogę do miejsca pokoju w swoim sercu.
Wtedy – kiedy zanurzysz swój pędzel w świetle, przestrzeni i błogiej radości, namalujesz wieczność. Kiedy wnikniesz w swoje dzieło – w dialogu ze samym sobą – znajdziesz kod o tym, jak można żyć i jak dzieło sztuki może otworzyć drzwi do nieba na ziemi.

Curt Källman

Promocja na kursy Vedic Art we Wronkach
Aktualnie w cenę kursu wliczone jest zakwaterowanie. Promocja obejmuje tylko warsztaty we Wronkach.
We respect your privacy. Your information is safe and will never be shared.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup