Kurs Vedic Art w Domu Dźwięku

MATERIAŁY POTRZEBNE NA ZAJĘCIA

O TO SIĘ NIE MARTW

Malujemy na sztalugach, które udostępniam w ramach warsztatu. Na zajęciach dla wszystkich uczestników dostępna jest wspólna pula różnokolorowych farb. Każdy dobiera kolory na swojej palecie według uznania i zmienia je w dowolnym momencie. Jeśli chcesz, możesz przynieść również własny zestaw farb. Dodatkowo uczestnicy mają zapewnione pędzle, palety i pojemniki na wodę.

TO PRZYNIEŚ ZE SOBĄ
  1. Podkłady do malowania w ilości 6 sztuk* w dowolnych rozmiarach i kształtach. To mogą być podobrazia, panele lub tablice malarskie albo po prostu samodzielnie zagruntowany sztywny podkład (np. karton, sklejka). Na warsztaty często polecane są podobrazia, czyli zagruntowane płótna naciągnięte na ramę, ponieważ gotowy obraz można od razu zawiesić na ścianę. W przypadku paneli i tablic wiązałoby się to z montowaniem uchwytów. Wybór należy do Ciebie. Służę pomocą.
    * jeśli jest to Twoja druga połowa kursu, proszę, poinformuj mnie o  tym w zgłoszeniu, podając ostatnio zakończoną zasadę – wtedy napiszę Tobie, ile potrzebujesz podkładów do końca kursu.
  2. Materiały do tworzenia tekstur, takie jak brokat, cekiny, guziczki, koraliki, ryż, piasek, kamienie, suszone kwiatki, muszelki, tkaniny, sznurki, piórka, gąbki, serwetki, generalnie wszystko co przyjdzie Ci do głowy, a także klej, który da sobie radę z tymi materiałami.
  3. Blok rysunkowy lub plik kartek A4 oraz ołówek.

Na zajęcia przywdziej takie ubrania, które chętnie przyjmą na siebie niejedną plamę z farb 🙂

SZCZEGÓŁY

Zajęcia odbywają się w Domu Dźwięku na ulicy Sikorskiego 17/18 w Poznaniu, w godzinach 10:00-18:00 (z przerwą na obiad).

Jest możliwość noclegu na miejscu. Ceny od 25 zł/dobę – proszę kontaktować się bezpośrednio z Domem Dźwięku.

Ilość miejsc ograniczona.

KOSZT: 500 zł

Cena nie zawiera rzeczy z listy „to przynieś ze sobą”, wyżywienia oraz noclegu.

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zaliczki w kwocie 150 zł. Dane do przelewu wysłane zostaną po zgłoszeniu się na warsztaty. Zaliczka jest zwrotna tylko w przypadku, gdy zajęcia zostaną odwołane przez prowadzącą.