casa blanka rozwój świadomości poprzez malowanie

Kurs Vedic Art w Domu Dźwięku

vedic art kurs warsztaty

MATERIAŁY POTRZEBNE NA ZAJĘCIA

W TE MATERIAŁY UCZESTNIK ZAOPATRUJE SIĘ WE WŁASNYM ZAKRESIE:
  1. Komplet farb akrylowych w dowolnych kolorach, najlepiej o pojemności min. 100 ml. W przypadku jasnych kolorów warto zaopatrzyć się w farby zawierające więcej pigmentu, by oszczędzić sobie frustracji na wypadek kiepskiego krycia.

  2. Podkłady do malowania w ilości 5 sztuk* w dowolnych rozmiarach i kształtach. Mogą to być podobrazia, panele lub tablice malarskie albo po prostu samodzielnie zagruntowany sztywny podkład (np. karton, sklejka). Na warsztaty często polecane są podobrazia, czyli zagruntowane płótna naciągnięte na ramę, ponieważ gotowy obraz można od razu zawiesić na ścianę. W razie czego służę radą.
    * jeśli jest to Twoja druga połowa kursu, podaj tę informację wraz z ostatnio zakończoną zasadą w zgłoszeniu, a w odpowiedzi zwrotnej dowiesz się, ilu jeszcze podkładów potrzebujesz do końca kursu.

  3. Materiały do tworzenia tekstur, takie jak brokat, cekiny, guziczki, koraliki, ryż, piasek, kamienie, suszone kwiatki, muszelki, tkaniny, sznurki, piórka, gąbki, serwetki, generalnie cokolwiek przyjdzie Ci do głowy lub masz pod ręką, a także klej, który utrzyma te materiały na podkładzie. Jeśli ciągnie Cię do tworzenia struktur rozważ zakup jakiejś pasty strukturalnej lub gruntu malarskiego.

Na zajęcia przywdziej takie ubrania, które chętnie przyjmą na siebie niejedną plamę z farb 🙂

Pozostałe materiały zapewnia prowadząca w trakcie trwania kursu. Szczegółowa lista zostanie wysłana mailem po zgłoszeniu się na kurs.

SZCZEGÓŁY

Zajęcia odbywają się w Domu Dźwięku na ulicy Sikorskiego 17/18 w Poznaniu, w godzinach 10:00-18:00 (z przerwą na obiad).

Ilość miejsc na kursie jest ograniczona, jednakże zajęcia mogą się odbyć dopiero przy udziale minimum 3 osób.

Jest możliwość noclegu na miejscu. Ceny od 25 zł/dobę – proszę kontaktować się bezpośrednio z Domem Dźwięku.

KOSZT: 500 zł

Cena nie zawiera wyżywienia oraz noclegu, a także wyżej wymienionych materiałów.

W celu rezerwacji miejsca należy wysłać zaliczkę w kwocie 150 zł. Dane do przelewu nadesłane zostaną po zgłoszeniu się na warsztaty. Zaliczka jest bezzwrotna, z wyjątkiem odwołania kursu przez prowadzącą lub w wyniku niewystarczającej ilości zgłoszeń, potrzebnej by kurs mógł się odbyć.