Kontakt

To ja, Blanka 🐸 I to ze mną spotkacie się biorąc udział w kursach Vedic Art pod moim prowadzeniem. Odkąd pamiętam nie mam nawyku pisania o sobie. Jakich słów bym nie użyła i jakich zdjęć nie dodała, nie odzwierciedlają one prawdziwej rzeczywistości ani aktualnego stanu mojego umysłu. Pewne sytuacje w życiu oraz próby radzenia sobie z nimi, doprowadziły mnie do punktu, od którego zaczęłam zgłębiać samą siebie. By doświadczyć prawdy o sobie, poszerzam swoją samoświadomość, stopniowo wyzwalając się z ograniczeń własnego umysłu. Jednym z narzędzi, które mi służą w tej pracy jest właśnie kurs metodą Curta Källmana – Vedic Art. Po zdobyciu uprawnień nauczyciela, dzielę się tym, co sama otrzymałam i wciąż otrzymuję. Organizuję więc kursy intuicyjnego malowania Vedic Art z Blanką. Jeśli czujesz, że chcesz się ze mną spotkać uczestnicząc w prowadzonych przeze mnie warsztatach, zapraszam Cię serdecznie.

Blanka Jessa
tel. 664 587 701

Jestem rekomendowanym Nauczycielem Ekstrakompetencyjnym, uprawnionym do prowadzenia kursów Vedic Art I i II stopnia (link). Warsztaty prowadzę od wiosny 2019 roku. Choć realizuję je głównie w Poznaniu i we Wronkach, to możesz też trafić na wydarzenia ze mną w innych miejscach Polski.

Prowadzę kursy zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Kalendarz nadchodzących kursów znajdziesz na moim fb, o tutaj. Jeśli żaden z terminów Tobie nie pasuje, nie krępuj się, by do mnie napisać  i zaproponować własny 🐸 Jestem elastyczna, możemy umówić się na kurs w trybie indywidualnym albo po prostu zorganizuję kolejne grupowe warsztaty w dogodnym dla Ciebie terminie.

NAPISZ DO MNIE

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Casa Blanka Jessa w celu obsługi przesłanej wiadomości.