Kontakt

To ja, Blanka 🐸 I to ze mną spotkacie się biorąc udział w kursach Vedic Art pod moim prowadzeniem. Odkąd pamiętam nie mam nawyku pisania o sobie. Jakich słów bym nie użyła i jakich zdjęć nie dodała, nie odzwierciedlają one prawdziwej rzeczywistości ani aktualnego stanu mojego umysłu. Trudne sytuacje w życiu oraz próby radzenia sobie z nimi z pomocą czegoś tak ponoć niezwykłego, a jednocześnie komplikującego rzeczywistość, jak mój mózg i psychika, doprowadziły mnie do punktu, od którego chyba niemożliwy byłby mój dalszy progres, czyli praca z samopoznaniem. Im większą mam świadomość siebie, tym łatwiej i pewniej jest mi podejmować decyzje w zgodzie z sobą, stopniowo wyzwalając się z przeszkód, jakie stawia mój umysł. Jednym z narzędzi, które mi służą w tej pracy jest właśnie kurs metodą Curta Källmana – Vedic Art. Po zdobyciu uprawnień nauczyciela, dzielę się tym, co sama otrzymałam i wciąż otrzymuję. Prowadzę więc kursy Vedic Art, na których uczestnik odkrywa jak wykorzystywać malowanie intuicyjne do głębszego i szerszego poznawania siebie oraz do pracy z umysłem po to, by zwiększać swój komfort życia na możliwie każdej jego płaszczyźnie. Jeśli chcesz się ze mną spotkać, zapraszam na warsztaty Vedic Art z Blanką.

Blanka Jessa
tel. 664 587 701

Jestem rekomendowanym Nauczycielem Ekstrakompetencyjnym, uprawnionym do prowadzenia kursów Vedic Art I i II stopnia (link) od 2019 roku. Obecnie organizuję warsztaty we własnej pracowni Casa Blanka we Wronkach, ale sporadycznie możesz też trafić na wydarzenia ze mną w innych miejscach Polski.

Prowadzę kursy zarówno grupowe, jak i indywidualne.

Kalendarz nadchodzących kursów znajdziesz na moim fb, o tutaj, albo w formularzu zgłoszeniowym (kliknij w przycisk poniżej). Jeśli żaden z terminów Tobie nie pasuje, nie krępuj się, by mi o tym napisać  i zaproponować własny 🐸 Jestem elastyczna, możemy umówić się na kurs w trybie indywidualnym albo po prostu zorganizuję kolejne grupowe warsztaty w bardziej dogodnym dla Ciebie terminie.

Przejdź do formularza i zgłoś chęć udziału w kursie, klikając przycisk poniżej:

a w innej sprawie
NAPISZ DO MNIE TUTAJ

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Casa Blanka Jessa w celu obsługi przesłanej wiadomości.