Zapisz się na kurs Vedic Art z Blanką

Po wysłaniu zgłoszenia, na pewno się Tobą zaopiekuję 🙂 Otrzymasz ode mnie wszystkie szczegółowe informacje dotyczące warsztatów Vedic Art w mojej pracowni we Wronkach. Jeśli już teraz masz jakieś pytania bądź potrzeby, napisz mi o nich w zgłoszeniu.

WAŻNE! Zawsze odpisuję. Nie widzisz ode mnie wiadomości po 24h? Sprawdź proszę folder „spam” lub „oferty”. Gwarantuję, że odpowiadam na wszystkie maile. Jeśli mimo przeszukania folderów nie znajdziesz ode mnie wiadomości w swojej skrzynce, powiedz mi o tym wysyłając maila jeszcze raz, najlepiej ze swoim numerem telefonu, na który w razie czego mogę się odezwać. Możesz też kontaktować się ze mną przez inny kanał, np. telefon (na nr 664587701) lub czat na fb.

(opcjonalnie) dla szybszego kontaktu – dostaniesz sms z potwierdzeniem, że wysłałam do Ciebie maila
Zaznacz w ilości dobranej do swojego trybu (2 weekendy albo 3 weekendy). Jeśli nie jesteś w stanie umówić się z wyprzedzeniem, to zaznacz datę tylko dla swoich pierwszych zajęć.
Udostępnienie danych osobowych jest niezbędne w procesie zapisu na kurs Vedic Art, dalszego kontaktu prowadzącego z uczestnikiem w ramach jego udziału w kursie oraz w realizacji usługi i wystawienia dyplomu. Zaznaczając okienko, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).